Ahtonova klubs izcīna uzvaru latviešu derbijā Dānijā

Šodien Dānijas hokeja līgas (Metal Ligaen) mačā Ņikitas Ahtonova pārstāvētā Rodovres “Mighty Bulls” komanda ar rezultātu 2:1 (1:0, 0:1, 0:0, 0:0, 1:0) mājās pēcspēles metienos pārspēja Artūra Salijas Esbjergas “Energy” vienību.

Salija šajā mačā punktus neguva un izdarīja divus metienus pa pretinieku vārtiem, bet Ahtonovs ar rezultativitāti šajā spēlē neizcēlās.

Pirmā perioda 15. minūtē “Mighty Bulls” uzbrucējs Sami Moilanens vairākumā atklāja mača rezultātu, bet otrās trešdaļas 17. minūtē Džefs Kings realizēja skaitlisko pārsvaru un izlīdzināja spēles rezultātu.

Ne trešajā mača nogrieznī, ne papildlaikā komandas vārtus neguva, bet pēcspēles metienos Markuss Almkvists un Sami Moilanens nodrošināja uzvaru mājiniekiem.

Viljams Rorts atvairīja 34 no 35 “Energy” metieniem, bet Kristians Elmose tika galā ar 17 no 18 “Mighty Bulls” raidījumiem.

Ahtonovs šosezon astoņās spēlēs izcēlies ar vienu rezultatīvu piespēli, bet Salija deviņās cīņās punktus nav guvis.

“Mighty Bulls” ar desmit punktiem astoņās spēlēs atrodas septītajā vietā Dānijas līgā, bet “Energy” ar 16 punktiem deviņās cīņās ierindojas trešajā pozīcijā līgā.