Ābols uguņo Zviedrijā (VIDEO)

Latvijas izlases uzbrucējs Rodrigo Ābols šovakar izcēlās ar gūtiem vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm Zviedrijas hokeja līgā (SHL).

Pateicoties Ābola lieliskajam sniegumam, viņa pārstāvētā ”Orebro” savā laukumā ar 6:3 (1:1, 2:2, 3:0) sakāva Šellefteo AIK un pārtrauca trīs zaudējumu sēriju.

Ābols pirmās trešdaļas izskaņā guva komandas pirmos vārtus mačā un tobrīd uz tablo panāca 1:1, bet otrā perioda ievadā asistēja ”Orebro” otrajā vārtu guvumā, palīdzot komandai pirmoreiz mačā izvirzīties vadībā – 2:1. Savukārt 49. minūtē latviešu uzbrucējs atzīmējās ar rezultatīvu piespēli ”Orebro” piektajā vārtu guvumā (5:3) un nopelnīja trešo rezultativitātes punktu mačā.

Ābols laukumā pavadīja 15 minūtes un 58 sekundes, kuru laikā izdarīja divus metienus pa pretinieku vārtiem, pielietoja vienu spēka paņēmienu, uzvarēja 50% iemetienu un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +2.

Interesanti, ka latviešu uzbrucējs šovakar nopelnīja vairāk rezultativitātes punktus nekā iepriekšējās desmit sezonas spēlēs. Iepriekšējos desmit mačos Ābols bija izcēlies ar diviem vārtu guvumiem. Tagad Latvijas izlases uzbrucēja kontā 11 spēlēs ir pieci (3+2) punkti.

Ar 11 spēlēs izcīnītiem 17 punktiem ”Orebro” šobrīd ieņem ceturto vietu SHL kopvērtējumā. Nākamais mačs Ābola pārstāvētajai komandai paredzēts 20. oktobrī.

Autors: Rainers Rogs Avots: SHL