Ābols trešajā periodā izlīdzina rezultātu, “Rogle” iesāk Zviedrijas pusfinālu ar uzvaru (VIDEO)

Šovakar Zviedrijas hokeja līgas (SHL) izslēgšanas spēļi pusfināla kārtas pirmajā spēlē Latvijas izlases uzbrucēja Rodrigo Ābola pārstāvētā Engelholmas “Rogle” komanda viesos ar rezultātu 2:1 (0:0, 0:1, 1:0, 1:0) papildlaikā apspēlēja Vekšes “Lakers” vienību.

Ābols šajā spēlē 18 minūtēs un 13 sekundēs guva vārtus, trīs reizes meta pa pretinieku vārtiem, izpildīja vienu spēka paņēmienu, uzvarēja 63% iemetienu un atstāja laukumu ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Pirmajā periodā neviena no komandām vārtus neguva, bet otrās trešdaļas 14. minūtē “Lakers” aizsargs Zeks Džiutari atklāja spēles rezultātu.

Trešā mača nogriežņa piektajā minūtē Rodrigo Ābols panāca izlīdzinājumu, bet papildlaika astotajā minūtē Ādams Tambelini izrāva uzvaru Engelholmas vienībai.

Kristofers Rifalks atvairīja 34 no 35 “Lakers” metieniem, bet Emils Larmi tika galā ar 25 no 27 “Rogle” raidījumiem.

Uzbrucējs regulārajā sezonā 50 spēlēs nopelnīja 14 vārtu guvumus un 12 rezultatīvas piespēles, kam septiņās Play-off cīņās viņš pievienojis četrus vārtus un trīs piespēles.

Engelholmas klubs atrodas vadībā sērijā ar rezultātu 1-0. Nākamā spēle tiks aizvadīta Vekšē 7. aprīlī plkst. 16:00.