Ābols sarūgtina ”Dinamo” bijušo vārtsargu, ”Orebro” nenosargā uzvaru (VIDEO)

Rodrigo Ābols, hokejazinas.com

Rodrigo Ābols | Foto: "Orebro"

Latvijas izlases uzbrucējs Rodrigo Ābols šovakar izcēlās ar gūtiem vārtiem un rezultatīvu piespēli Zviedrijas hokeja līgā (SHL) komandas uzvarā.

Ābola pārstāvētā ”Orebro”, spēlējot bez uzbrucēja Riharda Mareņa, mājās ar 3:4 (1:0, 1:1, 1:3) piekāpās ”Leksand”.

Latviešu uzbrucējs 36. minūtē sarūgtināja Rīgas ”Dinamo” bijušo ripu ķērāju Mantu Ārmali, izceļoties ar kuriozu vārtu guvumu, un otro reizi mačā izvirzīja ”Orebro” vadībā – 2:1.

54. minūtē, atzīmējoties ar rezultatīvu piespēli, Ābols palīdzēja ”Orebro” panākt 3:1, taču mājinieki laika posmā no 56. līdz 60. minūtei ielaida trīs ripas un piedzīvoja sāpīgu zaudējumu ar 3:4.

Ābols laukumā pavadīja 13 minūtes un trīs sekundes, kuru laikā izdarīja trīs metienus pa pretinieku vārtiem, pielietoja vienu spēka paņēmienu, uzvarēja 57,14% iemetienu un ieguva pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Latviešu uzbrucējs bija rezultatīvs otrajā spēlē pēc kārtas. 27 gadus vecais Ābols šosezon 40 mačos ir nopelnījis 33 (16+17) punktus.

Savukārt Marenis astoņās SHL spēlēs ir palicis bez punktiem.

”Orebro” ar 67 punktiem 41 spēlē ieņem ceturto vietu līgā.