Ābols sarūgtina ”Dinamo” bijušo vārtsargu, ”Orebro” nenosargā uzvaru (VIDEO)

Latvijas izlases uzbrucējs Rodrigo Ābols šovakar izcēlās ar gūtiem vārtiem un rezultatīvu piespēli Zviedrijas hokeja līgā (SHL) komandas uzvarā.

Ābola pārstāvētā ”Orebro”, spēlējot bez uzbrucēja Riharda Mareņa, mājās ar 3:4 (1:0, 1:1, 1:3) piekāpās ”Leksand”.

Latviešu uzbrucējs 36. minūtē sarūgtināja Rīgas ”Dinamo” bijušo ripu ķērāju Mantu Ārmali, izceļoties ar kuriozu vārtu guvumu, un otro reizi mačā izvirzīja ”Orebro” vadībā – 2:1.

54. minūtē, atzīmējoties ar rezultatīvu piespēli, Ābols palīdzēja ”Orebro” panākt 3:1, taču mājinieki laika posmā no 56. līdz 60. minūtei ielaida trīs ripas un piedzīvoja sāpīgu zaudējumu ar 3:4.

Ābols laukumā pavadīja 13 minūtes un trīs sekundes, kuru laikā izdarīja trīs metienus pa pretinieku vārtiem, pielietoja vienu spēka paņēmienu, uzvarēja 57,14% iemetienu un ieguva pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Latviešu uzbrucējs bija rezultatīvs otrajā spēlē pēc kārtas. 27 gadus vecais Ābols šosezon 40 mačos ir nopelnījis 33 (16+17) punktus.

Savukārt Marenis astoņās SHL spēlēs ir palicis bez punktiem.

”Orebro” ar 67 punktiem 41 spēlē ieņem ceturto vietu līgā.

Autors: Rainers Rogs Avots: SHL