Ābols saņem noraidījumu uzvarā, Rubīna un Dzierkala komandām neveiksmes

Zviedrijas hokeja līgas (SHL) spēlē šovakar latviešu hokejista Rodrigo Ābola pārstāvētā komanda Engelholmas “Rogle” ar rezultātu 4:1 (0:1, 3:0, 1:0) apspēlēja “HV71”.

Ābols nospēlētajās 17:44 minūtēs trīsreiz meta pa vārtiem, saņēma divas soda minūtes, uzvarēja 16 no 21 iemetiena un bloķēja vienu metienu.

Šosezon uzbrucējs 46 spēlēs sakrājis 24 (13+11) punktus.

“Rogle” ar 46 spēlēs iekrātiem 60 punktiem ierindojas 10. vietā. Ābola komandai nākamā spēle paredzēta 29. februārī pret Mārtiņa Dzierkala Šellefteo “AIK”.

Citā mačā Mārtiņa Dzierkala pārstāvētā Šellefteo “AIK” viesos ar 0:2 (0:1, 0:0, 0:1) piekāpās “Lulea HF”.

Dzierkals 11:13 minūtēs vienreiz meta pa vārtiem, pielietoja spēka paņēmienu un pabeidza maču ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Uzbrucējs šosezon SHL 39 spēlēs ticis tikai pie diviem vārtu guvumiem.

“AIK” ar 85 punktiem 46 mačos ieņem trešo vietu līgā. Nākamo spēli Dzierkala pārstāvētā komanda aizvadīs 29. februārī pret Rodrigo Ābola Engelholmas “Rogle”.

Visbeidzot aizsarga Kristiāna Rubīna pārstāvētā Ērnšeldsvīkas “MoDo” mājās ar 3:4 (1:1, 0:1, 2:1, 0:0, 0:1) pēcspēles metienu sērijā atzina Vekšes “Lakers” pārākumu.

Rubīns izlaida trešo spēli pēc kārtas.

Aizsargs 43 spēlēs izcēlies ar četriem precīziem metieniem un sešām rezultatīvām piespēlēm.

“MoDo” ar 59 punktiem 46 mačos atrodas 11. pozīcijā. Nākamais mačs Rubīna pārstāvētajai komandai paredzēts 29. februārī pret “HV71”.