Ābols rezultatīvs, “Orebro” sāpīgs zaudējums pastarītei (VIDEO)

Šovakar Latvijas izlases uzbrucēju Rodrigo Ābola un Riharda Mareņa pārstāvētā Zviedrijas hokeja līgas (SHL) komanda “Orebro” ar rezultātu 3:4 (1:2, 1:0, 1:2) mājās piekāpās Malmes “Redhawks” vienībai.

Ābolam šajā mačā rezultatīva piespēle, bet Marenis SHL ar punktiem joprojām nav izcēlies.

Jau pirmā perioda otrajā minūtē pēc Rodrigo Ābola piespēles mača rezultātu atklāja “Orebro” uzbrucējs Leo Karlsons, bet piektajā minūtē Karls Persons izlīdzināja rezultātu.

Vēlāk periodā Johans Olofsons izvirzīja vadībā Malmes vienību, taču otrās trešdaļas 11. minūtē Filips Berglunds vairākumā panāca neizšķirtu.

Trešā mača nogriežņa sestajā minūtē Markuss Silvegards vairākumā vēlreiz deva priekšrocību “Redhawks”, bet Emīls Silvegards 19. minūtē ieraidīja ripu tukšos “Orebro”.

Trīs sekundes pirms spēles beigām Niklass Nilsons guva trešos mājinieku vārtus, taču izlīdzinājumam laika vairs nepietika.

Jonass Enrots atvairīja 22 no 25 “Redhawks” metieniem, bet Adams Verners tika galā ar 20 no 23 “Orebro” raidījumiem.

Ābolam šosezon 44 cīņās 17 vārti un 19 piespēles, bet Marenis 12 spēlēs ar punktiem nav izcēlies.

“Orebro” ar 72 punktiem 45 mačos ierindojas sestajā vietā SHL, bet “Redhawks” ar 45 punktiem 45 spēlēs atrodas pēdējā, 14. pozīcijā līgā.

Nākamais mačs Ābola un Mareņa klubam 23. februārī plkst. 20:00 viesos pret “HV 71” vienību.