Ābols pēdējā minūtē izlīdzina rezultātu, Dzierkala komanda pārliecinoši uzvar Rubīna vienību (VIDEO)

Zviedrijas hokeja līgas (SHL) spēlēs šovakar laukumā devās trīs Latvijas hokejisti.

Aizsarga Kristiāna Rubīna pārstāvētā Ērnšeldsvīkas “MoDo” mājās ar rezultātu 3:7 (1:2, 1:3, 1:2) piekāpās uzbrucēja Mārtiņa Dzierkala Šellefteo “AIK”.

Rubīns mačam netika pieteikts. Jāpiebilst, ka latvietis izlaida pirmo spēli sezonā.

Aizsargs 43 spēlēs izcēlies ar četriem precīziem metieniem un sešām rezultatīvām piespēlēm.

Dzierkals 12:08 minūtēs uz ledus ar neko ievērības cienīgu neizcēlās.

Uzbrucējs šosezon SHL 37 spēlēs ticis tikai pie diviem vārtu guvumiem.

“AIK” ar 82 punktiem 44 mačos ieņem trešo vietu līgā. Nākamo spēli Dzierkala pārstāvētā komanda aizvadīs 24. februārī pret “IK Oskarshamn”.

“MoDo” ar 56 punktiem 44 mačos atrodas desmitajā pozīcijā. Nākamais mačs Rubīna pārstāvētajai komandai paredzēts 24. februārī pret “Linkoping HC”.

Visbeidzot uzbrucēja Rodrigo Ābola pārstāvētā Engelholmas “Rogle” savā laukumā ar 3:4 (0:0, 1:2, 2:1, 0:1) papildlaikā atzina “Frolunda HC” pārākumu.

Ābols spēles 60. minūtē realizēja vairākumu un panāca izlīdzinājumu 3:3, pārvedot spēli papildlaikā. Uzbrucējs nospēlētajās teju 20 minūtēs piecas reizes (!!!) meta pa vārtiem, uzvarēja deviņus no 13 iemetieniem, saņēma divas soda minūtes un pabeidza maču ar negatīvu lietderības koeficientu “-3”.

Uzbrucējs 44 spēlēs guvis 13 vārtus un atdevis desmit rezultatīvas piespēles.

“Rogle” ar 54 punktiem 44 mačos ierindojas 11. vietā 14 komandu konkurencē. Nākamo spēli Ābola pārstāvētā vienība aizvadīs 24. februārī pret Malmo “Redhawks”.