Ābols nocīnās vārtu priekšā, ”Rogle” sakauj galveno favorīti un iesoļo pusfinālā (VIDEO)

Zviedrijas hokeja līgas (SHL) pusfinālā šovakar pārsteidzoši iekļuva Latvijas izlases uzbrucēja Rodrigo Ābola pārstāvētā Engelholmas “Rogle”, kas ceturtajā ceturtdaļfināla mačā, spēlējot mājās, papildlaikā ar 2:1 (0:0, 0:1, 1:0, 1:0) pārspēja regulārās sezonas uzvarētāju Karlstādes “Farjestad” un triumfēja sērijā ar 4-0.

Henriks Bjorklunds otrā perioda vidū izvirzīja “Farjestad” vadībā, bet 58. minūtē Dāniels Zārs panāca uz tablo 1:1 un izrāva papildlaiku. Tobrīd laukumā atradās arī Ābols, kurš lieliski nocīnījās pretinieku vārtu priekšā, viesu vārtsargam traucējot redzamību. Latvijas uzbrucējs gan šoreiz ar rezultatīvu sniegumu neizcēlās.

Pagarinājuma piektajā minūtē mājiniekiem uzvaru atnesa Henrijs Boulbijs, kurš, saņemot lielisku piespēli no komandas biedra, realizēja izgājienu vienatnē ar pretinieku vārtsargu.

Ābols 19 minūtēs un 27 sekundēs izdarīja četrus metienus pa pretinieku vārtiem, uzvarēja 14 no 19 (73,68%) iemetieniem un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu ”+2”.

Uzbrucējs regulārajā sezonā 50 spēlēs izcēlās ar 14 precīziem metieniem un 12 rezultatīvām piespēlēm, bet sešos izslēgšanas mačos nopelnījis sešus punktus (3+3). Šī bija pirmā Playoff spēle, kurā Ābols palika bez punktiem.

Pusfinālā “Rogle” krustos nūjas ar iepriekšējās sezonas SHL čempioni Vekšes “Lakers”, kas ceturtdaļfinālā ar 4-0 pārspēja “Lulea HF”.