Ābols atgriežas laukumā ar vārtu guvumu (VIDEO)

Zviedrijas hokeja līgas (SHL) spēlē šovakar latviešu hokejista Rodrigo Ābola pārstāvētā komanda Engelholmas “Rogle” ar rezultātu 5:2 (2:1, 1:0, 2:1) apspēlēja “Linkopings HC”.

Ābols pirmā perioda 16. minūtē panāca 2:1. Uzbrucējs 16:17 minūtēs vienreiz meta pa vārtiem, bloķēja vienu metienu, uzvarēja trīs no 11 iemetieniem, maču pabeidzot ar neitrālu lietderības koeficientu.

Jāpiebilst, ka Ābols izlaida iepriekšējās divas spēles.

Uzbrucējs šosezon 49 spēlēs guvis 14 vārtus un izdarījis 12 rezultatīvas piespēles.

“Rogle” ar 68 punktiem 51 mačā ieņem devīto vietu līgā. Ābola komandai nākamais mačs paredzēts 12. martā pret Kristiāna Rubīna Ērnšeldsvīkas “MoDo”.

Citā mačā uzbrucēja Mārtiņa Dzierkala pārstāvētā Šellefteo “AIK” mājās ar 4:0 (0:0, 1:0, 3:0) sagrāva Vekšes “Lakers”.

Dzierkals, spēlējot ceturtajā maiņā, uz ledus atradās 12:29 minūtes.

Uzbrucējs 44 SHL spēlēs atzīmējies tikai ar diviem vārtu guvumiem un vienu rezultatīvu piespēli.

“AIK” ar 97 punktiem 51 mačā atrodas otrajā pozīcijā. Nākamo spēli Dzierkala pārstāvētā komanda aizvadīs 12. martā pret “Frolunda HC”.

Visbeidzot aizsarga Kristiāna Rubīna pārstāvētā Ērnšeldsvīkas “MoDo” savā laukumā ar 6:4 (3:1, 1:1, 2:2) pārspēja Malmes “Redhawks”.

Rubīns izlaida septīto no pēdējām astoņām spēlēm.

Aizsargs 44 spēlēs guvis četrus vārtus un sešas reizes rezultatīvi asistējis partneriem.

“MoDo” ar 66 punktiem 51 spēlē ierindojas 10. pozīcijā 14 komandu konkurencē, taču joprojām saglabā izredzes iekļūt Play-off. Nākamo spēli Rubīna komanda aizvadīs 12. martā pret Rodrigo Ābola Engelholmas “Rogle”.