Ābols asistē ”Orebro” uzvaras vārtos (VIDEO)

Latvijas izlases uzbrucējs Rodrigo Ābols šovakar izcēlās ar rezultatīvu piespēli ”Orebro” uzvaras vārtu guvumā Zviedrijas hokeja līgā (SHL).

Ābola pārstāvētā ”Orebro” mājās ar 4:1 (0:0, 0:0, 4:1) apspēlēja ”Farjestad” un svinēja otro panākumu pēc trīs zaudējumu sērijas pārtraukšanas. Interesanti, ka visi vārti šajā spēlē tika gūti pēdējā trešdaļā.

Latviešu uzbrucējs 49. minūtē asistēja komandas uzvaras vārtu guvumā un pagarināja savu rezultatīvo maču sēriju līdz trijām spēlēm. Ābols šosezon 12 mačos ir sakrājis sešus (3+3) punktus.

Pieredzējušais Ābols šovakar laukumā pavadīja 17 minūtes un 58 sekundes, kuru laikā izdarīja divus metienus pa pretinieku vārtiem, pielietoja vienu spēka paņēmienu, uzvarēja 72,73% iemetienu un ieguva neitrālu lietderības koeficientu.

Pateicoties šovakar izcīnītajam panākumam, ”Orebro” kļuva par SHL līderi. Ābola pārstāvētā komanda 12 spēlēs ir izcīnījusi 20 punktus. Nākamais mačs ”Orebro” paredzēts 22. oktobrī.

Autors: Rainers Rogs Avots: SHL