Ābolam vārti mazākumā un piespēle, ”Rogle” sakauj regulārās sezonas uzvarētāju (VIDEO)

Latvijas izlases uzbrucējs Rodrigo Ābols šovakar izcēlās ar gūtiem vārtiem un rezultatīvu piespēli Zviedrijas hokeja līgas (SHL) pirmajā ceturtdaļfināla spēlē, palīdzot Engelholmas “Rogle” viesos ar 6:2 (0:1, 5:0, 1:1) sakaut regulārās sezonas uzvarētāju Karlstādes “Farjestad” un sērijā līdz četrām uzvarām izvirzīties vadībā ar 1-0.

Mājinieki 13. minūtē atklāja mača rezultātu, bet “Rogle” laika posmā 28. līdz 40. minūtei guva piecus vārtus pēc kārtas un panāca uz tablo graujošo 5:1.

Ābols 33. minūtē, spēlējot skaitliskajā mazākumā, guva “Rogle” trešos vārtus, bet otrā perioda izskaņā vairākumā asistēja komandas piektajā vārtu guvumā.

Latvijas izlases uzbrucējs 16 minūtēs un 59 sekundēs izdarīja trīs metienus pa pretinieku vārtiem, pielietoja trīs spēka paņēmienus, uzvarēja 12 no 22 (54,54%) iemetieniem un ieguva neitrālu lietderības koeficientu.

Ābols regulārajā sezonā 50 spēlēs izcēlās ar 14 precīziem metieniem un 12 rezultatīvām piespēlēm, bet trīs Playoff mačos nopelnījis četrus (2+2) punktus. Latvijas hokejists bijis rezultatīvs visās trīs aizvadītajās izslēgšanas spēlēs.

Sērijas otrais mačs notiks 23. martā, plkst. 16:00. Tas tiks aizvadīts Karlstādē.