Ābolam un Dzierkalam uzvaras vārti SHL spēlēs

Zviedrijas hokeja līgā (SHL) spēli šovakar aizvadīja latviešu uzbrucēja Rodrigo Ābola pārstāvētā komanda Engelholmas “Rogle”, kā arī Mārtiņa Dzierkala pārstāvētā Šellefteo “AIK”.

“Rogle” savā laukumā uzņēma “Lulea” hokejistus un izcīnīja uzvaru ar 1:0 (0:0, 1:0, 0:0). Vienīgie vārti mačā Rodrigo Ābolam.

Ābols spēlēja otrajā virknējumā un vienīgos vārtus guva otrā perioda 6. minūtē, kad bija precīzs vairākumā.

Uzbrucējs aizvadītajā mačā nospēlētajās 17:21 minūtēs veica divus metienus pa pretinieku vārtiem un uzvarēja astoņus iemetienus (57,14%).

Sauso spēli Engelholmas kluba rindās aizvadīja zviedru vārtsargs Kristofers Rifalks, kurš atvairīja visus 26 pretinieku metienus.

Ābols šosezon septiņos mačos guvis trīs vārtus un atdevis vienu rezultatīvu piespēli.

Savukārt Šellefteo “AIK” izbraukumā tikās ar “Oskarshamn IK” un uzvarēja ar 2:1 (0:0, 1:1, 1:0).

Uzvaras vārtus guva Mārtiņš Dzierkals, kurš bija precīzs trešā perioda 6. minūtē.

Sev atvēlētajās 12:19 minūtēs Dzierkals veica trīs metienus pa vārtiem un pameta laukumu ar pozitīvu lietderību “+1”.

Šosezon Dzierkals septiņās spēlēs guvis vienus vārtus.

Turnīra tabulā “Rogle” ar 10 punktiem ieņem 9. vietu, savukārt “AIK” ar 14 punktiem atrodas 3. vietā.