Ābolam savainojums, “Orebro” nespēj atspēlēties un piedzīvo zaudējumu

Latvijas izlases un Zviedrijas hokeja līgas (SHL) komandas “Orebro” kapteinis Rodrigo Ābols guvis savainojumu, bet viņa pārstāvētais klubs viesos ar rezultātu 2:4 (0:2, 0:1, 2:1) piekāpāsLinköpings” vienībai.

Ābols šajā spēlē nepiedalījās. “Orebro” pirms cīņas paziņoja, ka Ābols guvis traumu. Domājams, ka hokejists nav guvis ilgtermiņa traumu, jo “Orebro” treneris Niklass Erikssons vakar paziņoja, ka Ābola spēlēšana šovakar bija uz jautājumzīmes.

Pirmajā periodā “Linköpings” uzbrucējs Tajs Ratijs atklāja mača rezultātu, bet vēlāk periodā Ratijs pārsvaru dubultoja. Otrajā trešdaļā Patriks Rusels guva trešos mājinieku vārtus.

Vēlāk otrajā trešdaļā Līnuss Obergs guva pirmos “Orebro” vārtus mačā, bet Kristians Nakiva samazināja rezultāta starpību līdz minimumam. Trešajā mača nogrieznī izlīdzināt rezultātu gan neizdevās un Patriks Rusels pielika punktu mačam ar precīzu metienu tukšos vārtos.

Markuss Hogbergs atvairīja 26 no 28 “Orebro” metieniem, bet Jonass Enrots tika galā ar 23 no 26 “Linköpings” raidījumiem.

Ābolam šosezon 21 spēlē divi vārti un 11 rezultatīvas piespēles.

“Orebro” ar 32 punktiem 22 spēlēs ierindojas septītajā vietā SHL, bet “Linköpings” ar 31 punktu 22 mačos atrodas astotajā vietā līgā.

Nākamais mačs Ābola vienībai mājās 1. decembrī plkst. 20:00 pret Vekšes “Lakers”.