Ābolam pieticīgs sniegums iemetienos, ”Orebro” pārtrūkst uzvaru sērija

Trīs uzvaru sērija Zviedrijas hokeja līgā (SHL) šodien pārtrūka Latvijas izlases centra uzbrucēja Rodrigo Ābola pārstāvētajai ”Orebro”.

Ābola pārstāvētā ”Orebro”, spēlējot izbraukumā, pēcspēles metienu sērijā ar 2:3 (1:0, 1:0, 0:2, 0:0, 0:1) piekāpās ”Timra” hokejistiem. Viesi trešā perioda sākumā vēl atradās vadībā ar 2:0, taču laika posmā no 43. līdz 46. minūtei ielaida divus vārtus un izsēja iegūto pārsvaru.

Latvijas izlases uzbrucējs laukumā pavadīja 18 minūtes un 45 sekundes, kuru laikā izdarīja divus metienus pa pretinieku vārtiem, pielietoja vienu spēka paņēmienu, uzvarēja 38,46% iemetienos un ieguva neitrālu lietderības koeficientu.

Ābols šo sezonu ir uzsācis ļoti pieticīgi – latviešu hokejists astoņos mačos izcēlies tikai ar vienu vārtu guvumu. Nākamais mačs ”Orebro” paredzēts 13. oktobrī.

Autors: Rainers Rogs Avots: SHL