Ābolam piespēle, Mareņa debijā “Orebro” izcīna uzvaru (VIDEO)

Šovakar Zviedrijas hokeja līgas (SHL) mačā Rodrigo Ābola un Riharda Mareņa pārstāvētā “Orebro” komanda ar rezultātu 5:3 (3:0, 1:2, 1:1) mājās pārspēja Malmes “Redhawks” vienību.

Ābols šajā mačā uz ledus pavadīja 17 minūtes un 32 sekundes, atdeva vienu rezultatīvu piespēli, izdarīja trīs metienus pa pretinieku vārtiem, izpildīja trīs spēka paņēmienus, uzvarēja 62,5% iemetienu un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Marenis 11 minūtēs un 35 sekundēs uz ledus vienreiz meta pa vārtiem, bloķēja vienu metienu un laikumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pirmā perioda trešajā minūtē “Orebro” aizsargs Kristians Nakiva atklāja mača rezultātu, bet 17 sekundes vēlāk Līnuss Obergs pēc Rodrigo Ābola piespēles dubultoja pārsvaru.

Pirmās trešdaļas 19. minūtē Olivers Eklinds palielināja “Orebro” pārsvaru līdz trim ripām, bet otrā perioda trešajā minūtē Eklinds guva savus otros un komandas ceturtos vārtus mačā.

Otrā perioda devītajā minūtē Viljams von Barnekovs-Lofbergs guva pirmos “Redhawks” vārtus mačā, bet Lenss Bouma desmitajā minūtē samazināja rezultāta starpību līdz divām ripām.

Trešā mača nogriežņa pirmajā minūtē Filips Holms atjaunoja trīs vārtu pārsvaru “Orebro” komandai. Minūti pirms beigām Kims Rosdāls iemeta trešo ripu “Orebro” vārtos, taču atlikušo pārsvaru Ābola un Mareņa komanda noturēja līdz galam.

Jonass Enrots atvairīja 21 no 24 “Redhawks” metieniem, bet Daniels Marmenlinds tika galā ar 25 no 30 “Orebro” raidījumiem.

Ābolam šosezon 23 cīņās pieci vārti un piecas piespēles, bet Marenim šī bija debijas spēle SHL.

Nākamais mačs Ābola un Mareņa klubam 8. decembrī viesos plkst. 20:00 pret “HV71” komandu.