Ābolam 66% iemetienos pēdējā regulārās sezonas spēlē, Dzierkalam zaudējums

Zviedrijas hokeja līgas (SHL) spēlē šovakar latviešu hokejista Rodrigo Ābola pārstāvētā komanda Engelholmas “Rogle” ar rezultātu 1:0 (0:0, 0:0, 0:0, 1:0) papildlaikā apspēlēja aizsarga Kristiāna Rubīna Ērnšeldsvīkas “MoDo”.

Ābols uz laukuma pavadītajās teju 18 minūtēs veica divus metienus pa vārtiem, pielietoja trīs spēka paņēmienus un uzvarēja 10 no 15 iemetieniem (66%).

Uzbrucējs šosezon 50 spēlēs guvis 14 vārtus un izdarījis 12 rezultatīvas piespēles.

“Rogle” ar 70 punktiem 52 mačos ieņem devīto vietu līgā. Ābola komanda sasniedza izslēgšanas spēlēs, kurās spēkosies pret “Timra IK”. Pirmais mačs paredzēts 14. martā.

Rubīns izlaida astoto no pēdējām deviņām spēlēm.

Aizsargs 44 spēlēs guvis četrus vārtus un sešas reizes rezultatīvi asistējis partneriem.

“MoDo” ar 67 punktiem 52 spēlēs ierindojas 11. pozīcijā 14 komandu konkurencē. Komanda palika ārpus Play-off zonas, atpaliekot vien par vienu punktu.

Citā mačā uzbrucēja Mārtiņa Dzierkala pārstāvētā Šellefteo “AIK” viesos ar 2:4 (1:1, 0:1, 1:2) zaudēja “Frolunda HC”.

Dzierkals, spēlējot ceturtajā maiņā, uz ledus atradās 11:14 minūtes, kurās veica un bloķēja pa vienam metienam.

Uzbrucējs 45 SHL spēlēs atzīmējies tikai ar diviem vārtu guvumiem un vienu rezultatīvu piespēli.

“AIK” ar 97 punktiem 52 mačos atrodas trešajā pozīcijā. Dzierkala komanda sasniedza Play-off, iekļūstot uzreiz otrajā kārtā. Pirmais mačs pret “Linkoping HC” paredzēts 22. martā.