Ābolam ”-2” un sāpīgs zaudējums pret bijušo klubu, neveiksmes arī Dzierkalam un Rubīnam

Zviedrijas hokeja līgā (SHL) šovakar laukumā devās trīs Latvijas hokejisti. Nevienam no viņiem gan šoreiz neizdevās tikt pie rezultativitātes punktiem.

Rodrigo Ābola pārstāvētā Engelholmas “Rogle”, spēlējot mājās, pēcspēles metienos ar 4:5 (2:1, 1:1, 1:2, 0:0, 0:1) zaudēja “Orebro”. “Rogle” 53. minūtē vēl atradās vadībā ar 4:2, taču viesi spēja atspēlēties.

Ābols mačā pret savu bijušo klubu uz ledus pavadīja 20 minūtes un 32 sekundes, izdarot divus metienus pa pretinieku vārtiem, pielietojot vienu spēka paņēmienu, uzvarot 14 no 23 (60,87%) iemetieniem un laukumu pametot ar negatīvu lietderības koeficientu ”-2”.

Latvijas izlases centra uzbrucējs šosezon 15 spēlēs guvis piecus vārtus un atdevis četras rezultatīvas piespēles.

“Rogle” ar 17 punktiem 15 mačos ierindojas vien 12. pozīcijā 14 komandu konkurencē.

Mārtiņa Dzierkala pārstāvētā Šellefteo “AIK” viesos ar 1:3 (0:0, 1:2, 0:1) atzina “HV71” pārākumu.

Dzierkals 15 minūtēs un divās sekundēs atzīmējās ar diviem spēka paņēmieniem un negatīvu lietderības koeficientu ”-1”.

Latviešu uzbrucējs 15 spēlēs SHL atzīmējies tikai ar vienu vārtu guvumu.

“AIK” ar 26 punktiem 15 mačos ieņem ceturto vietu līgā.

Tāpat zaudējumu piedzīvoja arī Kristiāna Rubīna pārstāvētā Ērnšeldsvīkas “MoDo”, kas izbraukumā ar 2:3 (0:2, 1:1, 1:0) piekāpās “Frolunda HC”.

Rubīns nospēlētajās 17 minūtēs un 25 sekundēs divreiz apdraudēja sāncenšu cietokšņa drošību, veica vienu spēka paņēmienu un tika pie neitrālas lietderības.

Latvijas izlases aizsargs 15 mačos guvis divus vārtus un atdevis četras rezultatīvas piespēles.

“MoDo” ar 20 punktiem 15 spēlēs atrodas 11. pozīcijā.

Autors: Rainers Rogs Avots: SHL