Ābolam 1:0 uzvara pār bijušo komandu, panākums arī Dzierkala klubam

Šovakar Zviedrijas hokeja līgas (SHL) spēlē Latvijas izlases aizsarga Kristiāna Rubīna pārstāvētā Ērnšeldsvīkas “MoDo” komanda ar rezultātu 1:3 (1:0, 0:1, 0:2) mājās piekāpās “Frolunda HC” vienībai.

Rubīns šajā mačā 18 minūtēs un 19 sekundēs divas reizes meta pa pretinieku vārtiem, bloķēja vienu pretinieku metienu, izpildīja trīs spēka paņēmienus, nopelnīja divas soda minūtes un no ledus nokāpa ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Šosezon 38 cīņās aizsargs guvis trīs vārtus un atdevis sešas rezultatīvas piespēles, bet “MoDo” ar 45 punktiem 38 spēlēs ierindojas 12. pozīcijā SHL.

Nākamais mačs Rubīna klubam paredzēts 1. februārī mājās plkst. 20:00 pret Mārtiņa Dzierkala Šellefteo “AIK”.

Citā mačā uzbrucēja Rodrigo Ābola Engelholmas “Rogle” klubs viesos ar rezultātu 1:0 (0:0, 1:0, 0:0) pārspēja “Orebro” komandu.

Ābols šajā spēlē uz ledus atradās 17 minūtes un 24 sekundes, vienreiz meta pa vārtiem, izpildīja vienu spēka paņēmienu, uzvarēja 66% iemetienu un laukumu pameta ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Uzbrucējs šosezon 39 spēlēs nopelnījis 12 vārtu guvumus un deviņas piespēles, bet “Rogle” ar 46 punktiem 35 cīņās ierindojas devītajā vietā SHL.

“Rogle” nākamā cīņa paredzēta 1. februārī plkst. 20:00 viesos pret Vekšes “Lakers”.

Visbeidzot, uzbrucēja Mārtiņa Dzierkala Šellefteo “AIK” vienība izbraukumā ar rezultātu 5:1 (0:0, 2:0, 3:1) pieveica “Leksands IF” klubu.

Dzierkals šajā spēlē laukumā pavadīja 13 minūtes un 49 sekundes, vienreiz meta pa pretinieku vārtiem, bloķēja vienu pretinieku metienu un no ledus nokāpa ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Uzbrucējs šosezon 30 Zviedrijas hokeja līgas mačos guvis vienus vārtus, bet astoņās Čempionu līgas cīņās hokejists izcēlies ar trīs precīziem metieniem un trim piespēlēm.

“AIK” ar 38 mačos nopelnītiem 68 punktiem atrodas trešajā pozīcijā līgā.

Nākamā spēle Dzierkala komandai paredzēta 1. februārī plkst. 20:00 viesos pret Kristiāna Rubīna Ērnšeldsvīkas “MoDo”.