Ābolam ”-1”, ”Rogle” vēlreiz uzvar viesos un pusfināla sērijā panāk 2-0 (VIDEO)

Otro uzvaru Zviedrijas hokeja līgas (SHL) pusfināla sērijā šodien izcīnīja Latvijas izlases uzbrucēja Rodrigo Ābola pārstāvētā Engelholmas “Rogle”, kas otrajā pusfināla spēlē viesos ar 4:2 (1:0, 1:1, 2:1) pārspēja Vekšes “Lakers” un sērijā panāca 2-0.

Uzvaras vārtus, aizskrienot pretuzbrukumā, trešā perioda 69. sekundē guva Simons Rifošs.

Ābols uz ledus pavadīja 15 minūtes un 32 sekundes, izdarot vienu metienu pa pretinieku vārtiem, pielietojot vienu spēka paņēmienu, uzvarot deviņos no 16 (56,25%) iemetieniem un laukumu pametot ar negatīvu lietderības koeficientu ”-1”.

Uzbrucējs regulārajā sezonā 50 spēlēs guva 14 vārtus un atdeva 12 rezultatīvas piespēles. Savukārt astoņos Play-off mačos Ābols nopelnījis septiņus (4+3) punktus.

Atgādināsim, ka sērijas pirmajā spēlē “Rogle” uzvarēja papildlaikā ar 2:1.

Sērijas trešā spēle paredzēta 9. aprīlī. Tā tiks aizvadīta Engelholmā.