Ābola vārti neglābj ”Orebro” (VIDEO)

Latvijas izlases centra uzbrucējs Rodrigo Ābols šovakar izcēlās ar gūtiem vārtiem Zviedrijas hokeja līgā (SHL), taču viņa rezultatīvais sniegums neglāba komandu no zaudējuma.

Ābola pārstāvētā ”Orebro” izbraukumā ar 2:3 (0:2, 2:1, 0:0) piekāpās AIK hokejistiem un piedzīvoja otro zaudējumu pēc kārtas. Pirms tam ”Orebro” bija piecu uzvaru sērija.

Latviešu uzbrucējs otrās trešdaļas pēdējā minūtē guva komandas otros vārtus un samazināja rezultāta starpību līdz minimumam – 2:3. Ābolam šis bija ceturtais precīzais metiens sezonā. Šosezon 17 mačos centra uzbrucējs ir nopelnījis astoņus (4+4) punktus.

Ābols laukumā pavadīja 15 minūtes un 35 sekundes, kuru laikā izdarīja trīs metienus pa pretinieku vārtiem, uzvarēja 66,67% iemetienu un spēli pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Neskatoties uz šovakar piedzīvoto neveiksmi, ”Orebro” ar 17 mačos izcīnītiem 29 punktiem šobrīd ieņem otro vietu SHL kopvērtējumā.

Autors: Rainers Rogs Avots: SHL