Ābola un Mareņa “Orebro” izcīna trešo uzvaru pēc kārtas

Šovakar Latvijas izlases uzbrucēju Rodrigo Ābola un Riharda Mareņa pārstāvētā Zviedrijas hokeja līgas (SHL) komanda “Orebro” ar rezultātu 4:3 (2:2, 1:0, 1:1) mājās uzvarēja Engelholmas “Rogle” vienību.

Ābolam šajā mačā 12 minūtēs un 33 sekundēs viens metiens pa vārtiem, 54% uzvarētu iemetienu un neitrāls lietderības koeficients.

Tikmēr Marenis šai spēlei tika pieteikts, bet laukumā nedevās.

Jau pirmā perioda otrajā minūtē “Orebro” aizsargs Markuss Hardegards atklāja mača rezultātu, bet ceturtajā minūtē Adams Edstrems panāca neizšķirtu.

Vien 15 sekundes pēc Edstrema vārtiem Rasmuss Risanens vēlreiz izvirzīja vadībā viesus, bet desmitajā minūtē Maikls Kapla izlīdzināja rezultātu.

Otrās trešdaļas 16. minūtē Hardegards ar saviem otrajiem vārtiem spēlē vēlreiz deva priekšrocību “Orebro” klubam, bet trešā mača nogriežņa 19. minūtē Deniss Everbergs atkal panāca līdzsvaru uz rezultāta tablo.

Vien 13 sekundes pēc Everberga vārtu guvuma Matiass Brome guva ceturtos “Orebro” vārtus un šo pārsvaru arī izdevās noturēt.

Jonass Enrots atvairīja 24 no 27 “Rogle” metieniem, bet Kalle Klangs tika galā ar 30 no 34 “Orebro” raidījumiem.

Ābolam šosezon 50 cīņās 19 vārti un 22 piespēles, bet Marenis 18 spēlēs izcēlies ar vienu precīzu metienu.

“Orebro” ar 83 punktiem 51 mačā ierindojas ceturtajā vietā SHL, bet “Rogle” ar 72 punktiem 51 spēlē atrodas devītajā pozīcijā līgā. “Orebro” izcīnījuši trīs uzvaras pēc kārtas un guvuši punktus pēdējās piecās cīņās.

Nākamais mačs Ābola un Mareņa klubam 9. martā plkst. 20:00 viesos pret “Skelleftea” vienību.