Ābola un Mareņa komanda noslēdz sezonu

Šovakar Latvijas izlases uzbrucēju Rodrigo Ābola un Riharda Mareņa pārstāvētā Zviedrijas hokeja līgas (SHL) komanda “Orebro” sestajā pusfināla mačā ar rezultātu 0:1 (0:0, 0:1, 0:0) mājās piekāpās Šellefteo “AIK” vienībai un noslēdza sezonu.

Ābolam šajā mačā 19 minūtēs un 56 sekundēs divi metieni pa vārtiem, 83% uzvarētu iemetienu, viens bloķēts metiens, viens spēka paņēmiens un neitrāls lietderības koeficients.

Marenis šajā spēlē uz ledus pavadīja 13 minūtes un 17 sekundes, izpildīja spēka paņēmienu, bloķēja vienu pretinieku metienu, nopelnīja divas soda minūtes un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Ar vienīgo vārtu guvumu 15 sekundes pirms otrās trešdaļas noslēguma izcēlās “AIK” uzbrucējs Džonatans Džonsons.

Jonass Enrots atvairīja 17 no 18 “AIK” metieniem, bet Līnuss Soderstroms tika galā ar visiem 17 “Orebro” raidījumiem.

Ābolam regulārajā sezonā 53 cīņās 19 vārti un 23 piespēles, bet 13 Play-off spēlēs hokejistam sešas piespēles.

Tikmēr Marenis 19 regulārās sezonas cīņās izcēlās ar vienu precīzu metienu, bet 13 Play-off mačos uzbrucējs ar punktus neguva.

“AIK” izcīnījuši uzvaru sērijā ar rezultātu 4-2.