Ābola un Mareņa klubs piedzīvo pirmo zaudējumu SHL pusfinālā

Šovakar Latvijas izlases uzbrucēju Rodrigo Ābola un Riharda Mareņa pārstāvētā Zviedrijas hokeja līgas (SHL) komanda “Orebro” trešajā pusfināla mačā ar rezultātu 0:3 (0:0, 0:2, 0:1) viesos piekāpās Šellefteo “AIK” vienībai.

Ābolam šajā mačā 16 minūtēs un 38 sekundēs pieci metieni pa vārtiem, 60% uzvarētu iemetienu, viens bloķēts metiens, viens spēka paņēmiens un negatīvs lietderības koeficients “-2”.

Marenis šajā spēlē uz laukuma pavadīja vien minūti un 49 sekundes, kurās ar rezultativitāti neizcēlās.

Pirmajā periodā komandas vārtus neguva, bet otrās trešdaļas desmitajā minūtē mājinieku uzbrucējs Pārs Lindholms atklāja mača rezultātu. Andreass Vingerli 18. minūtē dubultoja “AIK” pārsvaru.

Trešā mača nogriežņa 19. minūtē Filips Sandbergs ieraidīja ripu tukšos “Orebro” komandas vārtos un pielika punktu spēlei.

Jonass Enrots atvairīja 27 no 29 “AIK” metieniem, bet Līnuss Soderstroms tika galā ar visiem 27 “Orebro” raidījumiem.

Ābolam regulārajā sezonā 53 cīņās 19 vārti un 23 piespēles, bet desmit Play-off spēlēs hokejistam sešas piespēles.

Tikmēr Marenis 19 regulārās sezonas cīņās izcēlās ar vienu precīzu metienu, bet desmit Play-off mačos uzbrucējs ar punktus nav guvis.

“Orebro” šobrīd atrodas vadībā sērijā ar rezultātu 2-1.