Ābola un Mareņa klubam neveiksme, sērijā būs septītā spēle

Šovakar Latvijas izlases uzbrucēju Rodrigo Ābola un Riharda Mareņa pārstāvētā Zviedrijas hokeja līgas (SHL) komanda “Orebro” sestajā ceturtdaļfināla mačā ar rezultātu 3:4 (1:1, 1:1, 1:2) viesos piekāpās “Timra” vienībai.

Ābolam šajā mačā 16 minūtēs un 50 sekundēs divi metieni pa vārtiem, 58% uzvarētu iemetienu, divi spēka paņēmieni un negatīvs lietderības koeficients “-1”.

Marenis spēlei tika pieteikts, taču laukumā nedevās.

Ābolam regulārajā sezonā 53 cīņās 19 vārti un 23 piespēles, bet sešās Play-off spēlēs hokejistam piecas piespēles.

Tikmēr Marenis 19 regulārās sezonas cīņās izcēlās ar vienu precīzu metienu, bet sešos Play-off mačos uzbrucējs ar punktiem nav izcēlies.

Rezultāts sērijā šobrīd ir neizšķirts 3-3. Izšķirošā septītā spēle paredzēta 29. martā plkst. 20:00.