Ābola un Mareņa klubam neveiksme otrajā papildlaikā

Šovakar Latvijas izlases uzbrucēju Rodrigo Ābola un Riharda Mareņa pārstāvētā Zviedrijas hokeja līgas (SHL) komanda “Orebro” trešajā ceturtdaļfināla mačā ar rezultātu 3:4 (1:1, 2:0, 0:2, 0:0, 0:1) mājās otrajā papildlaikā piekāpās “Timra” vienībai.

Ābolam šajā mačā 19 minūtēs un 39 sekundēs viens metiens pa vārtiem, 76% uzvarētu iemetienu un pozitīvs lietderības koeficients “+2”.

Marenis uz ledus atradās vien minūti un desmit sekundes, pa vārtiem nemeta un pameta laukumu ar neitrālu lietderības koeficientu.

Ābolam regulārajā sezonā 53 cīņās 19 vārti un 23 piespēles, bet trīs Play-off spēlēs hokejistam divas piespēles.

Tikmēr Marenis 19 regulārās sezonas cīņās izcēlās ar vienu precīzu metienu, bet trīs Play-off mačos uzbrucējs ar punktiem nav izcēlies.

“Orebro” šobrīd atrodas vadībā sērijā ar rezultātu 2-1. Nākamais mačs 23. martā plkst. 20:00.