Ābola rezultatīvā piespēle kaldina “Rogle BK” uzvaru

Zviedrijas hokeja līgas (SHL) spēlē Rodrigo Ābola pārstāvētā Engelholmas “Rogle BK” majās apspēlēja “Timra IK” ar rezultātu 2:1 (0:0, 2:1, 0:0).

Otrās trešdaļas 12. minūtē Ābols rezultatīvi piespēlēja Samuelam Jonsonam, kurš guva otros “Rogle” vārtus mačā un, kā izrādījās vēlāk, atnesa komandai uzvaru.

Ābols uz ledus pavadītajās 19:11 minūtēs atzīmējās ar rezultatīvu piespēli, divreiz meta pa vārtiem, uzvarēja 12 no 19 iemetieniem un pabeidza maču ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Šosezon Ābols 12 cīņās guvis piecus vārtus un atdevis četras piespēles.

“Rogle” ar 16 punktiem 12 mačos ieņem 11. vietu līgā. Nākamā spēle komandai paredzēta 24. oktobrī pret “Linkoping HC”.

Šovakar gaidāmas vēl divas Latvijas hokejistu cīņas SHL – Mārtiņa Dzierkala pārstāvētajai Šellefteo “AIK” pret “Lulea HF” un Kristiāna Rubīna Ērnšeldsvīkas “MoDo” pret “IK Oskarshamn”.