3. līgas klubs no kausa izcīņas izsit ārā Sējēja “Lions”

Trešdien vakarā Šveices kausa izcīņas ceturtdaļfinālā spēles aizvadīja divas latviešu hokejistu pārstāvētās komandas.

“EHC Olten”, kuras sastāvā spēlē uzbrucējs Rihards Melnalksnis, savā laukumā tikās ar HC “Thurgau” hokejistiem un izcīnīja uzvaru ar 1:0.

Melnalksnis spēlēja trešajā uzbrucēju virknējumā, taču rezultativitātes punktus nenopelnīja.

Vienīgie vārti aizvadītajā mačā tika gūti otrās trešdaļas pēdējā minūtē, kad precīzs bija Džeremijs Prada.

Citā mačā sensāciju sarūpēja 3. līgas klubs EHC “Thun”, kas savā laukumā ar 5:4 pārspēja aizsarga Naura Sējēja pārstāvēto Kūsnahtas “Lions”.

“Lions” aizvadītajā mačā bija vadībā gan ar 2:0, gan ar 4:2, taču abas reizes pretinieks atspēlējās. Ceturtos un piektos vārtus “Thun” hokejisti guva trešā perioda pēdējā minūtē.

Sējējs spēlēja ceturtajā maiņā, taču rezultativitātes punktus nenopelnīja.

Vēl vienā mačā Bāzeles komanda ar 4:0 pārspēja “Winterthur” hokejistus, bet divu 3. līgas klubu duelī “Seewen” ar 3:2 uzvarēja “Arosa” vienību.

No 1/4 finālā iekļuvušajiem klubiem pieci pārstāvēja Šveices pēc spēka otro līgu, savukārt trīs komandas bija no 3. līgas