13 vārtu spēlē Dzierkals pietuvojas Zviedrijas finālam

Zviedrijas hokeja līgas (SHL) play-off pusfināla ceturto spēli šovakar aizvadīja latviešu uzbrucēja Mārtiņa Dzierkala pārstāvētā Šellefteo “AIK”, izbraukumā tiekoties ar Gēteborgas “Frolunda”.

Ļoti rezultatīvā spēlē uzvaru ar rezultātu 7:6 izcīnīja “AIK” hokejisti, sērijā panākot vadību ar 3-1.

Spēles rezultātu pirmie atklāja viesi, bet turpinājumā abas komandas spēlēja rezultatīvi un pēc pirmā perioda bija neizšķirts 2:2. Otrajā trešdaļā tika gūti kopumā trīs vārti un “AIK” bija vadībā ar 4:3.

Trešajā periodā “Frolunda” panāca 4:4, bet divu minūšu laikā “AIK” guva divus vārtus un atjaunoja vadību – 6:4. “Frolunda” hokejisti turpināja atspēlēšanos un atlikušajā laikā bija precīzi divreiz, panākot 6:6.

Pagarinājuma 17. minūtē “AIK” realizēja skaitlisko vairākumu un izcīnīja uzvaru.

Dzierkals aizvadītajā mačā spēlēja ceturtajā maiņā un laukumā pavadīja 19 minūtes, kuru laikā izdarīja divus metienus, kā arī pielietoja vienu spēka paņēmienu.

Sērijas piektā spēle tiks aizvadīta 14. aprīlī. Atgādināsim, ka finālā jau iekļuva uzbrucēja Rodrigo Ābola pārstāvētais klubs Engelholmas “Rogle”.