Zīle un Dzierkals izceļas ar rezultatīvu sniegumu savstarpējā mačā (VIDEO)

Latvijas izlases hokejisti Mārtiņš Dzierkals un Kristaps Zīle šovakar izcēlās ar gūtiem vārtiem savstarpējā Čehijas Ekstralīgas mačā. Zīle atzīmējās ne tikai ar gūtiem vārtiem, bet arī rezultatīvu piespēli.

Dzierkala un latviešu aizsarga Kristofera Binduļa pārstāvētā Česke Budejovices ”Motor” mājās ar 6:3 (2:0, 3:2, 1:1) pārspēja Zīles un vēl divu Latvijas izlases aizsargu Jāņa Jaka un Ralfa Freiberga pārstāvēto Litvīnovas ”Verva”.

Dzierkals 36. minūtē izcēlās ar vārtu guvumu skaitliskajā vairākumu un tobrīd uz tablo panāca 5:2. Latvijas izlases uzbrucējam šis bija pirmais precīzais metiens sezonā. Iepriekšējos divos mačos Dzierkals bija palicis bez rezultativitātes punktiem.

Latvijas izlases uzbrucējs laukumā pavadīja 19 minūtes un 36 sekundes, kuru laikā izdarīja sešus metienus pa pretinieku vārtiem un ieguva pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Tikmēr Bindulis nospēlēto 19 minūšu un 33 sekunžu laikā trīs reizes apdraudēja pretinieku vārtu drošību, nopelnīja divas soda minūtes un ieguva neitrālu lietderības koeficientu.

Savukārt Zīle 28. minūtē asistēja komandas otrajos gūtajos vārtos un palīdzēja ”Verva” tobrīd panākt 2:2, bet trešā perioda vidū latviešu aizsargs izcēlās ar vārtu guvumu vairākumā (3:5). Zīlem šie bija pirmie rezultativitātes punkti jaunajā sezonā.

Zīle laukumā pavadīja 21 minūti un 15 sekundes (lielākais spēles laiks komandā), četrreiz metot pa pretinieku vārtiem, bloķējot divus sāncenšu metienus un nopelnot pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Jaks nospēlēja 16 minūtes un 44 sekundes, kuru laikā izpildīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem un ieguva negatīvu lietderības koeficientu (-1). Savukārt Freibergs šoreiz nedevās laukumā.

Autors: Rainers Rogs Avots: Čehijas Ekstralīga