Smons un Andersons rezultatīvi Šveicē

Šveices pēc spēka otrajā līgā (SL) otrdien ar rezultatīvu sniegumu izcēlās latviešu hokejisti Sandis Smons un Toms Andersons.

Aizsargu Smona un Naura Sējēja, kā arī uzbrucēja Andersona pārstāvētā “La Chaux-de-Fonds” pusfināla piektajā mačā viesos ar 3:1 (1:1, 2:0, 0:0) pieveica ”Olten” un sērijā panāca 2-3.

Smons un Andersons mača trešajā minūtē, spēlējot skaitliskajā vairākumā, rezultatīvi asistēja komandas pirmajā vārtu guvumā. Tikmēr Sējejs ar rezultatīvām darbībām neizcēlās.

Andersons šosezon 39 regulārās sezonas spēlēs guva 22 vārtus un atdeva tikpat rezultatīvas piespēles. Savukārt desmit izslēgšanas mačos latviešu uzbrucēja kontā ir pieci (3+2) punkti.

Tikmēr Smons, spēlējot Šveices pēc spēka otrajā līgā, 18 regulārā turnīra spēlēs sakrāja septiņus (2+5) punktus. Latviešu aizsarga rēķinā sešos izslēgšanas mačos tagad ir trīs rezultatīvas piespēles.

Savukārt Sējējs 40 regulārā čempionāta spēlēs izcēlās ar trim vārtu guvumiem un septiņām rezultatīvām piespēlēm. Deviņos izslēgšanas turnīra mačos latviešu aizsargs ir atzīmējies ar rezultatīvu vienu piespēli.

Autors: Rainers Rogs Avots: Sihf

Komentāri (0)