Punnenova fantastiskais sniegums atnes ”Lausanne” vēl vienu uzvaru

Pateicoties Latvijas izlases vārtsarga Ivara Punnenova lieliskajam sniegumam, otro uzvaru Šveices Nacionālās hokeja līgas (NL) jaunajā sezonā šovakar izcīnīja latviešu hokejistu pārstāvētā ”Lausanne”.

Punnenova un Latvijas izlases uzbrucēja Ronalda Ķēniņa pārstāvētā ”Lausanne”, spēlējot izbraukumā, pēcspēles metienu sērijā ar 2:1 (1:0, 0:0, 0:1, 0:0, 1:0) pārspēja ”EHC Kloten”.

Latviešu vārtsargs aizvadīja fantastisku spēli un kļuva par vienu no mača galvenajiem varoņiem. Punnenovs viesu vārtos atvairīja 39 no 40 (97,5%) pretinieku metienu un pēcspēles metienu sērijā neitralizēja trīs no pieciem pretinieku izpildītajiem bullīšiem.

Savukārt Ķēniņš laukumā pavadīja 13 minūtes un 34 sekundes (81 sekunde vairākumā), kuru laikā divas reizes apdraudēja pretinieku cietoksni un ieguva neitrālu lietderības koeficientu.

Tāpat panākumu svinēja arī uzbrucēja Denisa Smirnova pārstāvētā Ženēvas ”Servette”, kas izbraukumā ar 5:2 (1:0, 2:1, 2:1) pārspēja ”EVZ Zug” hokejistus.

Smirnovs nospēlēja vien sešas minūtes un 56 sekundes, vienu reizi metot pa pretinieku vārtiem un maču pabeidzot ar neitrālu lietderības koeficientu.

Autors: Rainers Rogs Avots: Sihf.ch