“Olimp” iemet 5 ripas latviešu pārstāvētajai Igaunijas komandai un izcīna otro uzvaru

IIHF Kontinentālā kausa izcīņas otrās kārtas turnīrā  Rīgas “Olimp/Venta 2002” ar 5:3 (0:0, 2:2, 3:1) pārspēja Igaunijas vienību Tartu “Valk 494”.

Pirmajā spēlē “Olimp” pārliecinoši apspēlēja Kijevas “Sokil”, taču Tartu komanda tika sagrauta “Ferencvaros” ar 1:8.

“Valk 494” vienībā spēlē divi Latvijas hokejisti – aizsargs Jānis Brakša un uzbrucējs Miks Lipsbergs.

Otrā perioda 16. minūtē Igaunijas komanda bija vadībā ar 0:2, taču rīdzinieki līdz trešdaļas beigām spēja panākt rezultāta izlīdzinājumu, pateicoties Georgija Pujaca un Sanda Grīnberga vārtu guvumiem.

Spēles pēdējās 20 minūtēs “Olimp” izskatījās daudz aktīvāk, un astotajā minūtē Grīnbergs guva savus otros vārtus. Mazāk nekā četras minūtes līdz pamatlaika izskaņai “Valk 494” vairākumā rezultātu uz tablo izlīdzināja. Taču, uzvaras ripu 71 sekundi pirms finālsirēnas Tartu komandas vārtos ieraidīja Kirils Tambijevs, bet pēdējā sekundē tukšos vārtos ripu iemeta arī Miķelis Rēdlihs.

Noslēdzošā spēle tiks aizvadīta rīt pret mājinieci Budapeštas “Ferencvarosi”.

Autors: hokejazinas.com Avots: IIHF