Latvijas izlases uzbrucējs karjeru turpinās Slovākijā

Latviešu uzbrucējs Frenks Razgals karjeru turpinās Slovākijas Ekstralīgas klubā Trenčīnas ”Dukla”. 25 gadus vecais uzbrucējs parakstījis līgumu ar ”Dukla” līdz nākamās sezonas beigām.

Aizvadīto sezonu Razgals pavadīja Polijas klubā ”JKH GKS Jastrzebie”, kuru pārstāvēja virkne latviešu hokejistu. 40 regulārās sezonas spēlēs uzbrucējs guva 16 vārtus un atdeva 24 rezultatīvas piespēles, bet 15 izslēgšanas mačos viņš sakrāja sešus (3+3) punktus.

Pirms pārcelšanās uz Poliju Razgals vienu sezonu aizvadīja Optibet hokeja līgas (OHL) klubā ”Zemgale/LLU”, bet iepriekš vairākus gadus pavadīja Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Rīgas ”Dinamo” sistēmā.

Latviešu uzbrucējs ”Dinamo” rindās devās laukumā 74 spēles, kurās izcēlās tikai ar trim gūtiem vārtiem un četrām rezultatīvām piespēlēm. Razgals ”Dinamo” pameta 2019./20. gada sezonā, kurā KHL aizvadīja tikai piecus mačus.

Pēc tam viņš devās leģionāra gaitās uz Čehiju. Latviešu hokejists sezonu turpināja Čehijas Ekstralīgas klubā Vitkovices ”Ridera”, taču arī tajā neizcēlās ar spožu sniegumu. 20 regulārā sezonas mačos viņš atzīmējās tikai ar vienu rezultatīvu piespēli.

25 gadus vecais uzbrucējs ir pārstāvējis Latvijas izlasi divos pasaules čempionātos. Razgals aizstāvēja Latvijas godu 2017. un 2018. gada planētas meistarsacīkstēs. Pasaules čempionātā līdz šim aizvadītajās desmit spēlēs gan viņš ir palicis bez rezultativitātes punktiem.

Autors: Rainers Rogs Avots: Trenčīnas ''Dukla''

Komentāri (0)