Latvijas izlases aizsargs pārceļas uz Čehiju

Latvijas izlases aizsargs Kristaps Zīle panācis vienošanos ar Čehijas Ekstralīgas klubu Litvinovas “Verva”. Līgums noslēgts uz vienu sezonu ar iespēju to pagarināt uz vēl vienu gadu.

Hokejazinas.com” iepriekšējā nedēļā jau vēstīja, ka Zīle varētu turpināt karjeru Čehijā un pievienoties ”Verva” komandai. Šodien oficiāli kļuvis zināms, ka latviešu aizsargs panācis vienošanos ar Litvinovas klubu.

24 gadus vecais Zīle aizvadīto sezonu uzsāka Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komandā Rīgas ”Dinamo”. Aizvadītajā sezonā rīdzinieku sastāvā 32 spēles viņš izcēlās ar trīs gūtiem vārtiem un sešām rezultatīvām piespēlēm.

Sezonas gaitā Zīle pārcēlās uz Zviedrijas hokeja līgas (SHL) klubu ”Orebro”, kļūstot par Latvijas izlases uzbrucēja Rodrigo Ābola komandas biedru. Latviešu aizsargs SHL regulārajā čempionātā 12 spēlēs atzīmējās ar četrām rezultatīvām piespēlēm, bet sešos izslēgšanas mačos palika bez punktiem.

24 gadus vecais Zīle ir pārstāvējis Latvijas izlasi trijos pasaules čempionātos un Pekinas olimpiskajās spēlēs, taču nevienā no turnīriem nav izcēlies ar rezultativitātes punktiem. Šobrīd vēl nav zināms, vai aizsargs varēs palīdzēt Latvijas valstsvienībai gaidāmajā pasaules čempionātā Somijā.

Autors: Rainers Rogs Avots: Litvinovas ''Verva''

Komentāri (0)