Kulda izceļas ar rezultatīvu sniegumu sezonas pēdējā mačā

Vācijas augstākajā hokeja līgā (DEL), aizvadot pēdējo spēli sezonā, šovakar ar rezultatīvu piespēli izcēlās Latvijas izlases aizsargs Artūrs Kulda.

Kuldas pārstāvētā Krēfeldes “Pinguine” mājās ar 3:2 (1:1, 1:1, 0:0, 1:0) papildlaikā pieveica Manheimas “Adler”, taču, neskatoties uz izcīnīto uzvaru, sezonu pabeidza pēdējā vietā visā līgā un izkrita no Vācijas augstākās hokeja līgas.

Pieredzējušais Kulda sezonas pēdējā mačā atzīmējās ar rezultatīvu piespēli. Latvijas izlases aizsargs otrā perioda pēdējā minūtē rezultatīvi asistēja komandas otrajā vārtu guvumā un palīdzēja ”Pinguine” tobrīd panākt 2:2.

Kulda laukumā pavadīja 21 minūti un 43 sekundes, kuru laikā izdarīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem, bloķēja trīs sāncenšu metienus, nopelnīja divas soda minūtes un pabeidza maču ar neitrālu lietderības koeficientu. Šosezon latviešu aizsargs 55 spēlēs nopelnīja 13 (5+8) punktus.

Tikmēr pamatīgu sakāvi piedzīvoja cita Latvijas izlases aizsarga Ralfa Freiberga pārstāvētā Izerlonas “Roosters”, kas viesos ar 0:5 (0:1, 0:0, 0:4) atzina Minhenes “Red Bull” pārākumu un sezonu noslēdza 12. vietā.

Freibergs sezonas pēdējā mačā nospēlēja 19 minūtes un 29 sekundes, kuru laikā vienu reizi apdraudēja pretinieku vārtu drošību un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu -3. Latviešu aizsargs DEL čempionātā šosezon aizvadīja desmit spēles, kurās atzīmējās ar divām rezultatīvām piespēlēm.

Autors: Rainers Rogs Avots: DEL