Krastenbergs uguņo un palīdz ”Sodertalje SK” izcīnīt uzvaru

Latvijas izlases uzbrucējs Renārs Krastenbergs šodien izcēlās ar diviem gūtiem vārtiem Zviedrijas pēc spēka 2. līgas (Allsvenskan) kluba ”Sodertalje SK” pārbaudes mačā.

Krastenberga pārstāvētā ”Sodertalje SK” papildlaikā ar 4:3 (2:0, 1:2, 0:1, 1:0) pārspēja Slovākijas Ekstralīgas komandu ”Košice”. Zviedrijas klubs uzvaru izrāva pagarinājuma pēdējās sekundēs.

23 gadus vecais latviešu uzbrucējs kļuva par vienu no mača galvenajiem varoņiem. Krastenbergs 10. minūtē realizēja skaitlisko vairākumu un atklāja mača rezultātu, bet 25. minūtē vēlreiz bija precīzs vairākumā un guva savus otros vārtus mačā, panākot 3:1.

Krastenbergs izcēlās ar rezultatīvu sniegumu otrajā spēlē pēc kārtas. Viņš guva vārtus arī iepriekšējā mačā pret Latvijas izlases uzbrucēja Rodrigo Ābola pārstāvēto Zviedrijas hokeja līgas (SHL) klubu ”Orebro”. Toreiz ar vārtiem izcēlās arī Ābols.

Autors: Rainers Rogs Avots: ''Sodertalje SK''