Jeļisejevs nepaliks Zviedrijas 2. līgas klubā

Zviedrijas pēc spēka 2. līgas (Allsvenskan) komanda Ērnšeldsvīkas “MoDo” paziņojusi, ka komandā nepaliks virkne spēlētāju, starp kuriem atrodams arī latvieša Nikolaja Jeļisejeva vārds.

Jeļisejevs Zviedrijas klubu papildināja pēc Pekinas olimpiskajām spēlēm februāra vidū. Šīs komandas sastāvā regulārajā čempionātā septiņas spēlēs viņš guva divus vārtus un atdeva trīs rezultatīvas piespēles, bet 13 izslēgšanas mačos nopelnīja piecus (1+4) punktus.

27 gadus vecais Jeļisejevs šo sezonu uzsāka Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Rīgas ”Dinamo” rindās. ”Dinamo” sastāvā, dodoties laukumā 29 spēlēs, viņš izcēlās ar 13 gūtiem vārtiem un septiņām rezultatīvām piespēlēm, būdams viens no komandas uzbrukuma līderiem.

Februārī Jeļisejevs Latvijas izlases rindās debitēja olimpiskajās spēlēs. Pekinā četros mačos viņš izcēlās ar vieniem gūtiem vārtiem. Līdz šim 27 gadus vecais uzbrucējs nav pārstāvējis Latvijas valstsvienību nevienā pieaugušo pasaules čempionātā. Šobrīd Jeļisejevs kopā ar Latvijas izlasi gatavojas gaidāmajam 2022. gada pasaules čempionātam, kas maijā norisināsies Somijā.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: Ērnšeldsvīkas MoDo

Komentāri (0)