Eglem uzvaras vārti sezonas pēdējā mačā

Amerikas hokeja līgas (AHL) regulārā čempionāta pēdējā mačā ar vārtu guvumu atzīmējās Haralds Egle, palīdz0t Manitobas “Moose” ar 6:0 (2:0, 2:0, 2:0) sagraut Abotsfordas “Canucks”.

Egle guva vārtus mača ceturtajā minūtē. Vēlāk tie izrādījās uzvaru nesošie. “Moose” rindās ar hat-trick izcēlās Maikls Eisimonts, pa vārtiem guva Kristiāns Vesalainens un Nikolass Džouns.

Šajā mačā Egle vienreiz  meta pa vārtiem un pabeidza maču ar pozitīvu lietderību “+2”. Šosezon latvietis 30 mačos sakrāja 14 (5+9) punktus.

Citās AHL spēlēs neveiksmi cieta Kristiāna Rubīna pārstāvētā Toronto “Marlies”, kas ar 2:5 (1:0, 1:2, 1:2) piekāpās Belevilas “Senators”. Rubīns veica vienu metienu pa vārtiem un tika pie neitrāla lietderības koeficienta. Taču bez Mareka Mitena spēlējošā Jūtikas “Comets” izbraukumā ar 4:2 (2:0, 0:0, 2:2) uzvarēja Providensas “Bruins” komandu, kurai savainojuma dēļ nevarēja palīdzēt Eduards Tralmaks.

“Moose” un “Comets” jau ir nodrošinājušas vietu AHL play-off pusfinālā, taču “Bruins” un “Canucks”, kuru pārstāv Artūrs Šilovs, sāks ar ceturtdaļfinālu.