Daugaviņš karjeru turpinās Vācijā

Latvijas izlases bijušais uzbrucējs Kaspars Daugaviņš parakstījis līgumu uz vienu sezonu ar Vācijas augstākās hokeja līgas (DEL) klubu Izerlonas “Roosters”. Jaunajā komandā viņš spēlēs ar 61. numuru.

Daugaviņš iepriekšējā sezonā, pārstāvot Šveices spēcīgākās līgās (NL) klubu ”Bern”, 34 spēlēs guva desmit vārtus un atdeva 15 rezultatīvas piespēles. Viņam ar Bernes komandu bija spēkā esošs līgums arī uz gaidāmo sezonu, taču klubs nevēlējās turpināt sadarbību un meklēja veidus kā no Daugaviņa atbrīvoties.

34 gadus vecais latviešu uzbrucējs klubu karjeras laikā līdz šīm nav spēlējis Vācijā. Viņš ir pavadījis vairākas sezonas Ziemeļamerikā, spēlējot Nacionālajā hokeja līgā (NHL) un Amerikas Hokeja līgā (AHL), kā arī Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) un Šveicē.

Daugaviņš ir pārstāvējis Latvijas izlasi desmit pasaules čempionātos un trijās olimpiskajās spēlēs. Šī gada sākumā pēc Pekinas olimpiskajām spēlēm pieredzējušais uzbrucējs daudziem par pārsteigumu paziņoja par karjeras beigām Latvijas izlasē.

Iepriekšējā sezonā ”Roosters” komandas rindās desmit mačus aizvadīja latviešu aizsargs Ralfs Freibergs, taču viņš karjeru turpinās Čehijā. Izerlonas klubs pērn ieņēma vien 12. vietu DEL kopvērtējumā un nespēja iekļūt izslēgšanas spēlēs.

Autors: Rainers Rogs Avots: Izerlonas "Roosters"

Komentāri (0)