Ābols uguņo pārbaudes spēlē

Latvijas izlases uzbrucējs Rodrigo Ābols šovakar izcēlās ar diviem gūtiem vārtiem Zviedrijas hokeja līgas (SHL) kluba ”Orebro” pārbaudes mačā pret citu Zviedrijas komandu ”Oskarshamn”. Ābola pārstāvētā ”Orebro” rezultatīvā cīņā piedzīvoja zaudējumu papildlaikā ar 4:5 (2:2, 1:1, 1:1, 0:1).

Latviešu uzbrucējs kļuva par vienu no mača galvenajiem varoņiem. Viņš divreiz izvirzīja ”Orebro” vadībā. Otrās trešdaļas vidū Ābols realizēja skaitlisko vairākumu un panāca 3:2. Savukārt trešā perioda ievadā Latvijas izlases centra uzbrucējs, izceļoties vienādos sastāvos, guva savus otros vārtus mačā un vēlreiz izvirzīja Orebro komandu vadībā – 4:3.

Ābols šovakar aizvadīja trešo pārbaudes spēli ”Orebro” kluba sastāvā šajā pirmssezonā. Iepriekšējos divos mačos viņš palika bez rezultativitātes punktiem. Līdz ar to tagad trīs pārbaudes spēlēs viņa kontā ir divi gūti vārti.

Zviedrijas čempionāta jaunā sezona sāksies 17. septembrī.

Autors: Rainers Rogs Avots: Hokejazinas.com