Ābolam neveiksmīgs mačs Zviedrijā

Pirmo zaudējumu Zviedrijas hokeja līgas (SHL) jaunajā sezonā šovakar piedzīvoja Latvijas izlases centra uzbrucēja Rodrigo Ābola pārstāvētā ”Orebro”. Latviešu uzbrucējam šoreiz neizdevās tikt pie rezultativitātes punktiem.

Ābola pārstāvētā ”Orebro” izbraukumā ar 2:4 (1:0, 0:3, 1:1) atzina ”Frolunda” hokejistu pārākumu. Viesi 19. minūtē atklāja mača rezultātu, taču otrajā trešdaļā ielaida trīs vārtus un spēles turpinājumā nespēja sasmelt izlieto ūdeni.

”Orebro” trešā perioda vidū samazināja rezultāta starpību līdz minimumam (2:3), bet panākt izlīdzinājumu nespēja. Pēdējās pamatlaika sekundēs ”Frolunda”, raidot ripu tukšā pretinieku cietoksnī, panāca 4:2.

Pieredzējušais Ābols spēlēja ”Orebro” otrajā virknējumā. Latviešu hokejists laukumā pavadīja 17 minūtes un 23 sekundes, kuru laikā neizdarīja nevienu metienu pa pretinieku vārtiem, bloķēja divus sāncenšu metienus, uzvarēja vien 41,18% iemetienu un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu (-2).

Ābols sezonas pirmajās divās spēlēs ir palicis bez rezultativitātes punktiem. Nākamais mačs ”Orebro” paredzēts 24. septembrī.

Autors: Rainers Rogs Avots: SHL