Latviešu pārstāvētā ”Orebro” nonāk zaudējuma attālumā no sezonas beigām

Viena zaudējuma attālumā no sezonas beigām nonākusi latviešu aizsarga Kristapa Zīles un uzbrucēja Rodrigo Ābola pārstāvētā ”Orebro”.

Latviešu hokejistu pārstāvētā ”Orebro” šovakar Zviedrijas hokeja līgas (SHL) ceturtajā ceturtdaļfināla mačā savā laukumā ar 1:2 (0:0, 1:2, 0:0) piekāpās ”Lulea” hokejistiem un sērijā atrodas iedzinējos jau ar 1-3.

Ābols laukumā pavadīja 21 minūti un 31 sekundi, kuras laikā izdarīja četrus metienus pa pretinieku vārtiem, uzvarēja 60,87% iemetienu un ieguva neitrālu lietderības koeficientu. Tikmēr Zīle netika pieteikts šim mačam.

Rodrigo šosezon 47 regulārā čempionāta spēlēs guva 14 vārtus un atdeva 20 rezultatīvas piespēles. Savukārt septiņos izslēgšanas mačos viņš ir sakrājis deviņus (6+3) punktus.

Tikmēr Zīle 12 SHL regulārās sezonas spēlēs atzīmējās ar četrām rezultatīvām piespēlēm, bet sešos izslēgšanas mačos Latvijas izlases aizsargs ir palicis bez rezultativitātes punktiem.

Autors: Rainers Rogs Avots: SHL