SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Saņemt

“Zemgale/LLU” uzbrucējam bijušas sarunas ar NHL skautiem

Optibet hokeja līgas (OHL) komandas Jelgavas “Zemgale/LLU” uzbrucējs Rainers Rullers sarunā ar līgas preses dienestu atklāja, ka ir veicis pārrunas ar Nacionālās hokeja līgas (NHL) skautiem.

18 gadus vecais uzbrucējs būs pieejams 2023. gada NHL draftā. Sagaidāms, ka viņš tiks izvēlēts starp ceturto un sesto kārtu. NHL centrālais skautinga birojs ievietojis Rulleru 87. vietā starp Eiropā spēlējošajiem hokejistiem.

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!

“Ir bijušas sarunas ar skautiem, bet es cenšos par to nedomāt. Kā būs, tā būs. Jādomā par sniegumu, ko varu parādīt laukumā. Skaidrs, ka ir brīži, kuros piezogas visādas domas, bet galvenais – vajag labi spēlēt,” teica Rullers.

Šosezon Rullers spēlēja OHL un Somijas 2. līgā – Mestis. “Zemgale/LLU” uzbrucējs pievienojās vasaras beigās.

“Pavasarī nesanāca personīgi veiksmīgs U-18 pasaules čempionāts. Skatījos, ko darīt tālāk. Biju dzirdējis, ka “Zemgale/LLU” pošas uz Somiju, un atstāju to kā vienu no variantiem. Apdomāju arī Zviedrijas junioru ceļu, bet nebija skaidru piedāvājumu, Kanādas līgu draftā mani neizvēlējās. Izdomāju, ka varētu lēnām ienākt profesionālajā hokejā. Izdomāju, ka tas būs labākais ceļš, nevis atgriezties junioros.

Pierast pie Somijas ātrumiem nebija viegli. Izej laukumā pret 25 gadus veciem džekiem, kuri profesionālajā hokejā ir vairākas sezonas. Sākām ar uzvaru, bet sezonas ievads bija pats grūtākais. Kultūršoks! Jāpielieto spēks, jākustina kājas. Kad sapratu un ielēcu vilcienā, tad vairs nebija nekas grūts.

Arī U-20 ir ātri pretinieki, bet galvenā starpība ir tāda, ka Somijā skrien visas 60 minūtes, jācīnās visas 60 minūtes, kamēr junioru hokejs ir saraustītāks,” teica Rullers.

Rullers Mestis līgā 46 mačos sakrājis 10 (4+6) punktus, taču OHL 13 spēlēs guvis sešus vārtus un atdevis sešas rezultatīvas piespēles. U-20 pasaules čempionātā sešos mačos uzbrucējam divas piespēles.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: OHL

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  5 X €10 LIKMES BEZ RISKA
Komentāri (0)