”Zemgale/LLU” pārliecinoši pieveic HS ”Rīga”

Optibet hokeja līgā (OHL) pārliecinošu sniegumu turpina demonstrēt aizvadītās sezonas čempione ”Zemgale/LLU”, kas šovakar viesos ar 5:0 (1:0, 3:0, 1:0) apspēlēja HS ”Rīga” un svinēja jau septīto panākumu pēc kārtas.

Arta Ābola vadītā ”Zemgale/LLU” dominēja pirmajā trešdaļā, taču mača rezultātu atklāja vien 18. minūtē, kad precīzs bija Dāniels Andersons (1:0). Otrajā periodā viesi turpināja dominēt un guva trīs vārtus. Ar precīziem metieniem izcēlās Roberts Petrovičs, Rainers Rullers un Daniels Goršanovs – 4:0.

Pēdējā trešdaļa jau vairs bija tikai formalitāte. Tajā jelgavnieki vēl reizi nogādāja ripu pretinieku cietoksnī – 44. minūtē Kristaps Kristiņš panāca 5:0. Atlikušajā laikā nevienai no komandām vairs neizdevās gūt vārtus.

Uzvarētāju rindās rezultatīvākais ar četriem (1+3) punktiem bija Daniels Goršanovs. Tikmēr vārtos nepārspēts palika Rihards Cimermanis, kurš atvairīja visus 11 pretinieku hokejistu izdarītos metienus.

Nākamā spēle HS ”Rīga” paredzēta 1. oktobrī pret Rīgas ”Dinamo”. Savukārt ”Zemgale/LLU” nākamo maču OHL aizvadīs vien 15. oktobrī, kad viesosies pie Lietuvas čempiones Viļņas ”7bet Hockey Punks”.

Autors: Rainers Rogs Avots: LHF