”Zemgale/LLU” pagarinājumā pārspēj Lietuvas čempioni

Pirmo spēli pēc vairāk nekā divu nedēļu pārtraukuma Optibet hokeja līgā (OHL) šovakar aizvadīja OHL aizvadītās sezonas čempione ”Zemgale/LLU”, kas, spēlējot viesos, papildlaikā ar 3:2 (2:2, 0:0, 0:0, 1:0) pārspēja Lietuvas čempioni Viļņas ”7bet Hockey Punks”.

Kristers Vītoliņš jau 31. sekundē atklāja mača rezultātu, izvirzot ”Zemgale/LLU” vadībā, bet jau pēc 70 sekundēm Tads Kumeļausks atjaunoja uz tablo līdzsvaru – 1:1. Pirmā perioda vidū Daniels Bunkus atguva jelgavniekiem vadību (2:1), bet pirmās trešdaļas pēdējā minūtē mājinieki, precīzam esot Laisvīdam Kudrēvičam, vēlreiz panāca neizšķirtu – 2:2.

Ne otrajā, ne trešajā trešdaļā nevienai no komandām neizdevās gūt vārtus. Līdz ar to sekoja papildlaiks. Astoņas sekundes līdz pagarinājuma beigām Gustavs Krūmiņš, realizējot skaitlisko vairākumu, atnesa ”Zemgale/LLU” uzvaru ar 3:2 un nodrošināja OHL astoto panākumu pēc kārtas.

Uzvarētāju vārtos lielisku maču aizvadīja Deivs Deivids Rolovs, kurš atvairīja 33 no 35 (94,29%) pretinieku hokejistu izdarītajiem metieniem. Arta Ābola vadītajai komandai šis bija pirmais mačs OHL kopš 28. septembra spēles pret HS ”Rīga” (5:0).

”Zemgale/LLU” iepriekšējā mēneša beigās uzsāka dalību Somijas pēc spēka 2. līgā (Mestis), kurā laika posmā no 30. septembra līdz 12. oktobrim aizvadīja astoņus mačus.

Autors: Rainers Rogs Avots: LHF