“Zemgale/LBTU” vienīgos vārtus gūst 3. perioda vidū, “sausā” uzvarot “Prizma/IHS”

Optibet hokeja līgas (OHL) regulārā čempionāta spēlē Rīgas “Prizma/IHS” mājās piekāpās Jelgavas “Zemgale/LBTU” ar rezultātu 0:1 (0:0, 0:0, 0:1).

Mača rezultāts tika atklāts vien 49. minūtē, kad precīzs izrādījās “Zemgale/LBTU” uzbrucējs Renarts Džerods Alksnis. Pēdējās spēles 23 sekundes “Prizma/IHS” spēlēja formātā “6 pret 5”, cenšoties panākt izlīdzinājumu, taču to izdarīt nesanāca.

“Prizma/IHS” vārtus sargāja Jānis Auziņš, atvairot 35 metienus no 36, taču “Zemgale/LBTU” vārtsargs Mariuss Bajaruns-Galejs tika galā ar visiem 17 metieniem. Abu komandu vārtsargi tika atzīti par mača labākajiem spēlētājiem.

Nākamo spēli “Prizma/IHS” aizvadīs 9. decembrī, kad viesosies pie “HS Rīga”. Tikmēr jelgavniekiem nākamais mačs paredzēts 9. decembrī izbraukumā Elektrēnos pret vietējo “Airwell Energija”.

“Zemgale/LBTU” ar 34 punktiem 19 spēlēs ieņem 1. vietu līgā, taču “Prizma/IHS” ar 22 punktiem 18 spēlēs ierindojas 4. vietā.