”Zemgale/LBTU” saplosa ”Prizma/IHS” un turpina iespaidīgo uzvaru gājienu

Optibet hokeja līgā (OHL) 17. uzvaru pēc kārtas šovakar izcīnīja iepriekšējo divu gadu čempione “Zemgale/LBTU”, kas mājās ar 8:1 (3:1, 1:0, 4:0) sagrāva Rīgas “Prizma/IHS”.

Kārlis Bucenieks jau trešajā minūtē izvirzīja “Zemgale/LBTU” vadībā, bet Edijs Brahmanis pēc nedaudz vairāk nekā četrām minūtēm panāca 1:1. Pirmā perioda turpinājumā Gustavs Millers, realizējot skaitlisko vairākumu, vēlreiz mājiniekus izvirzīja vadībā. Savukārt 56 sekundes līdz pirmās trešdaļas beigām Eimants Noreika dubultoja jelgavnieku pārsvaru.

Bucenieks, gūstot savus otros vārtus mačā, 26. minūtē panāca uz tablo jau 4:1, bet pēdējā trešdaļā mājinieki guva vēl četrus vārtus, ar precīziem metieniem izceļoties Silvestram Uvim Lazarenokam, Rinaldam Vutkevičam, Renartam Džerodam Alksnim un Gatim Gricinskim.

Mariuss Bajaruns-Galejs uzvarētāju vārtos tika galā ar 17 no 18 (94,44%) metieniem. Tikmēr Jānis Auziņš pretējā laukuma galā atvairīja vien 21 no 28 (75%) metieniem, bet Rolands Jaunzems nespēja apturēt vienīgo metienu, kas lidoja viņa vārtu virzienā.

“Zemgale/LBTU” ar 44 punktiem 23 spēlēs ir līgas līdere, bet “Prizma/IHS” ar 29 punktiem 24 mačos atrodas piektajā pozīcijā deviņu komandu konkurencē.

Nākamo spēli jelgavnieki aizvadīs 20. janvārī, plkst. 13:30 viesojoties pie savas tuvākās sekotājas “Mogo/LSPA”. Savukārt rīdzinieki 27. janvārī plkst. 13:00 savā laukumā uzņems jau minēto “Mogo/LSPA”.