“Zemgale/LBTU” pamatīgi nomētā sāncenšu vārtus un no Viļņas aizved 2 punktus

Optibet hokeja līgas (OHL) spēlē Jelgavas “Zemgale/LBTU” viesos ar 6:2 (1:0, 2:1, 3:1) apspēlēja Lietuvas komandu Viļņas “Hockey Punks”.

Jau devītajā minūtē Kristaps Roķis atklāja mača rezultātu.

Otrās trešdaļas otrajā pusē komandas sameta trīs ripas piecu minūšu laikā. No sākuma Dāniels Andersons dubultoja jelgavnieku pārsvaru, bet Pēteris Purmalis ātri vien panāca 3:0. Pēc nepilnas minūtes Timonas Mažulis samazināja starpību.

Pēdējā minūtē uz laukuma izvērtās pamatīgi asumi, kas sākās ar Viļņas komandas hokejista Iļjas Mihaleviča sitienu ar nūju. 20 sekundes vēlāk vairāki spēlētāji saķērās, taču Roberts Kaļķis un Laisvidas Kudrevičs nometa cimdus un izvicināja dūres, par ko abi saņēma noraidījumu līdz spēles beigām (5+20).

Trešā perioda 6. minūtē Rustams Begovs spēja realizēt skaitlisko vairākumu, taču jau pēc 50 sekundēm Mihalevičs guva otros Viļņas komandas vārtus. Nedaudz vēlāk Ričards Bernhards un Aleksandrs Zaprivoda īsā laika sprīdī guva divus vārtus, uzstādot gala rezultātu.

“Zemgale/LBTU” vārtsargs Aksels Ozols atvairīja 13 no 15 metieniem, bet “Hockey Punks” vārtus sargājošais Artūrs Pavļukovs tika galā ar 59 no 65(!!!) metieniem.

Jelgavnieki ar desmit punktiem sešās spēlēs ieņem 3. vietu līgā, kamēr Viļņas vienība piecās spēlēs pie punktiem nav tikusi un ierindojas pēdējā, 7. pozīcijā.

“Zemgale/LBTU” nākamo spēli aizvadīs 5. oktobrī, kad mājās uzņems Rīgas “Prizma”, kamēr “Hockey Punks” būs divu nedēļu pauze un 12. oktobrī viesosies pie “Prizma”.