”Zemgale/LBTU” nonāk iedzinējos, taču atspēlējas un sagrauj ”Panter” (VIDEO)

Optibet hokeja līgā (OHL) pirmo uzvaru sezonā šovakar izcīnīja iepriekšējās sezonas fināliste “Zemgale/LBTU”, kas viesos ar 7:1 (0:1, 4:0, 3:0) sagrāva Igaunijas klubu Tallinas “Panter”.

Danils Fursa jau ceturtajā minūtē izvirzīja “Panter” vadībā, bet otrajā periodā jelgavnieki guva četrus bezatbildes vārtus, ar precīziem metieniem izceļoties Artūram Brikmanim, Kevinam Strādniekam, Robertam Vītolam un Ričardam Bernhardam, un panāca 4:1.

Pēdējā trešdaļā Arta Ābola vadītā komanda guva vēl trīs vārtus. Pa reizei precīzi bija Gustavs Millers, Kristaps Roķis un Bernhards, kuram tas bija otrais vārtu guvums mačā.

Mariuss Bajaruns-Galejs “Zemgale/LBTU” vārtos atvairīja trīs no četriem (75%) pretinieku izdarītajiem metieniem, bet Vilems Henriks Koitmā pretējā laukuma pusē tika galā ar 28 no 35 (80%) viesu metieniem.

Abām komandām nākamās spēles paredzētas 14. septembrī. Jelgavnieki plkst. 17:00 savā laukumā uzņems Elektrēnu “Energija”. Savukārt “Panter” plkst. 18:00 mājās tiksies ar “Rīgas Hokeja skola” komandu.